w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego
Mój przyjaciel kryzys

Mój przyjaciel kryzys : jak radzić sobie z kryzysami i wyciągać z nich naukę / Olga Kozierowska. - Warszawa : Edipresse Polska, 2017 – 264 s.


„Mam za sobą wiele kryzysów. Egzystencjalnych, rozwojowych, osobistych, zawodowych, biznesowych i emocjonalnych. Nie zniszczyły mnie. Nauczyłam się z nimi żyć. Niektóre po prostu akceptować, inne pokonywać a jeszcze inne przekuwać w sukces […] ”. (Olga Kozierowska).

 

Ilu z nas mogłoby się podpisać pod tymi słowami?. Któż z nas nie przeżywa w swoim życiu problemów, kłopotów, zmartwień? Czy jednak potrafimy znaleźć w sobie siłę, żeby walczyć, czy mamy motywację, aby pokonywać wszelkie trudności? Myślę, że różnie z tym bywa. Dlatego warto sięgnąć po niezwykle ciekawą i inspirującą książkę Olgi Kozierowskiej pt.” Mój przyjaciel kryzys. Jak radzić sobie z kryzysami i wyciągać z nich naukę”.

 

Autorka jest autorytetem w dziedzinie motywacji. To znana bizneswoman, dziennikarka i twórczyni organizacji ,,Sukces Pisany Szminką”.

 

"Mój przyjaciel kryzys" to zbiór niezwykle interesujących dziewiętnastu opowieści. To portrety różnych kobiet, które na co dzień zmagają się z przeciwnościami losu, które przeżywają zawirowania i kłopoty, ale mimo wszystko udaje im się zwyciężyć. Wychodzą z kryzysu silniejsze, bogatsze o nowe, cenne doświadczenia.

 

Autorka, na przykładach życia bohaterek opowiadań, wskazuje jak pokonać lęk, jak stać się odważnym i pewnym siebie człowiekiem wytrwale dążącym do realizacji swoich marzeń. Przekonuje, że trudne momenty w życiu mogą stać się początkiem nowego, a nawet przerodzić się w sukces.

 

Spotkanie z książką Olgi Kozierowskiej było dla mnie niezwykłe, zatrzymałam się na chwilę i zastanowiłam się nad własnym życiem. Wiem, że kryzysy będą się pojawiać, ale lektura tej fascynującej książki, nauczyła mnie, żeby nigdy się nie poddawać, a jeśli przyjdzie trudny moment w życiu, spróbować się z nim zaprzyjaźnić i…zwyciężyć.

 

 

Iwona Lenkiewicz

 

Copyright © 2020 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO