W piątek 18 października o godz. 12.00 zapraszamy uczniów kl. VII-VIII szkół podstawowych oraz młodzież szkół ponadpodstawowych do sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie na spotkanie poświęcone Stanisławowi Moniuszce w 200. rocznicę urodzin kompozytora.

W programie debata „Kogo dziś obchodzi Moniuszko?” z udziałem Piotra Matwiejczuka – red. naczelnego „Ruchu Muzycznego” oraz dra Ignacego Zalewskiego – kompozytora i pracownika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Spotkanie uświetni występ uczniów PSM w Olsztynie.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina oraz Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia grup uczniów do 11 października 2019 r.: tel. 89 527 25 86 w. 122.

Moniuszko plakat

Plakat projektu