w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego

Dotyczy udziału w projekcie realizowanym przez ORE „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem
i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”.


Szanowni Państwo!


Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) realizuje projekt pn. „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”, w którym zamierza uczestniczyć Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie. (Szczegóły: https://www.ore.edu.pl/2020/11/otwarty-konkurs-grantowy-dokumerntacja/).


Celem projektu jest doskonalenie kompetencji cyfrowych i wsparcie w zakresie edukacji zdalnej nauczycieli szkół i przedszkoli przez kadrę Biblioteki Pedagogicznej, a także zaproszonych ekspertów oraz przygotowanie nauczycieli do pracy zdalnej z wykorzystaniem Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej (ZPE) i materiałów na niej dostępnych.

Udział w projekcie zakłada uczestnictwo nauczycieli w szkoleniach w formie zdalnej lub częściowo zdalnej oraz możliwość skorzystania z konsultacji i doradztwa indywidualnego/grupowego w zakresie kształcenia na odległość w ramach nauczanego przedmiotu na danym etapie edukacyjnym.

Planowana data realizacji projektu: II kwartał 2021 r.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w projekcie, prosimy o wypełnienie ankiety. Jej celem jest zbadanie potrzeb nauczycieli Olsztyna i powiatu w zakresie edukacji zdalnej. Ankieta posłuży do opracowania programu, harmonogramu szkoleń oraz działań konsultacyjno-doradczych, w których będą uczestniczyć zainteresowani nauczyciele.

Prosimy o wypełnienie ankiety do 31 stycznia 2021 r.

 

ANKIETA

Copyright © 2021 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO