Zapraszamy dzieci klas I-III wraz z nauczycielami na interaktywne spotkania wielkanocne.

Interaktywne spotkania wielkanocne to propozycja zajęć edukacyjnych przeznaczonych do realizacji w formie zdalnej i adresowanych do uczniów klas I-III szkół podstawowych. Plik (do odtworzenia podczas lekcji) zawiera m.in. nagranie audio tekstu Renaty Piątkowskiej pt.„Śmigus-dyngus” (ze zbioru tejże, „Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści”); związaną z tematyką świąteczną interaktywną grę edukacyjną przygotowaną na podstawie książki „Jajko” Britty Teckentrup w aplikacji Genially oraz kartę pracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani dostępem do materiałów, prosimy o wypełnienie załączonego formularza. Link (od momentu pobrania) będzie aktywny trzy dni.

Formularz

Ze względu na ochronę praw autorskich opiekun grupy zobowiązany jest do nieupubliczniania przekazanych materiałów. Nauczyciel może wykorzystać (udostępnićuczniom) pliki wyłącznie w związku z zajęciami realizowanymi w ramach edukacji zdalnej.

Copyright © 2021 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.