Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, polonistów oraz bibliotekarzy na seminarium Czytanie w procesie kształcenia i wychowania w kontekście podstawy programowej kształcenia ogólnego, finansowane ze środków na doskonalenie nauczycieli w ramach zadań edukacyjnych Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie. Organizatorem projektu jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie we współpracy z Warmińsko-Mazurską Biblioteką Pedagogiczną im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie.

Seminarium odbędzie się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Olsztynie (ul. A. Mickiewicza 6) w trzech grupach:
16 listopada 2017 r. w godz. 14.00-17.15 - nauczyciele języka polskiego klas IV-VIII szkoły podstawowej i bibliotekarze;
17 listopada 2017 r. w godz. 14.00-17.15 - nauczyciele języka polskiego ze szkoły ponadpodstawowej i bibliotekarze;
18 listopada 2017 r. w godz. 10.00-13.15 - nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i bibliotekarze.

Uczestnikami seminarium mogą być nauczyciele i bibliotekarze z całego województwa warmińsko-mazurskiego. O zakwalifikowaniu do seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenie na szkolenie należy przesłać przez formularz zgłoszeniowy do 10 listopada 2017 r.

Szczegółowy program