Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej  z okazji  "Tygodnia Bibliotek" w dniach 8-15 maja 2019 r. pod hasłem #biblioteka.

plakat 2019 1TYDZIEŃ BEZ KAR dla osób przetrzymujących zbiory biblioteczne

UROCZYSTE ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO  dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa warmińsko-mazurskiego pt. „KSIĄŻKA  W PIERWSZOPLANOWEJ ROLI” (15 maja, godz. 13:00)

POKONKURSOWA WYSTAWA fotografii pt. „Książka  w pierwszoplanowej roli” w bibliotecznej galerii Bakałarz  (od 7 maja)

„JOGOBAJKA” - zajęcia literacko-ruchowe realizowane w oparciu o książkę Filippa Odevall i Kari Lundstrom „Bose stópki. Joga dla dzieci” dla przedszkolaków i uczniów kl. 0-III. (45 min;  po wcześniejszym uzgodnieniu terminu)