7 czerwca o godz. 9:45 zapraszamy na  bicie rekordu w czytaniu książek w jednym momencie. Przyłączcie się! Koniecznie zabierzcie ze sobą książkę, którą lubicie lub taką, którą aktualnie czytacie.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie, Biblioteka Uniwersytecka UWM i Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna wspólnie organizują rekord czytania książek przez uczniów. Spotykamy się przy Starym Ratuszu około 9:45 i oddajemy się wspólnemu czytaniu tworząc łańcuch ludzi wokół budynku i na Scenie Staromiejskiej. Wszystkie czytające osoby zostaną sfotografowane tradycyjnie aparatem oraz z powietrza przy pomocy drona. Zapraszamy do wspólnego bicia rekordu.

rekord2

• Maraton_czytanie_001