Zachęcamy nauczycieli bibliotekarzy szkolnych do dzielenia się swoimi pomysłami na pracę zdalną.

Szanowni nauczyciele bibliotekarze szkolni!

Zachęcamy Was do dzielenia się swoimi pomysłami na pracę zdalną, którą realizowaliście bądź realizujecie w swoich bibliotekach w czasie zawieszenia zajęć w szkołach. Prosimy o przesyłanie w formacie PDF na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. opisów działań, które uważacie za ciekawe, wartościowe, potrzebne, warte pokazania. Nasza inicjatywa ma na celu stworzenie miejsca, w którym będzie można poszerzyć swoje pomysły na pracę zdalną w bibliotece.

Dostęp do pomysłów na pracę zdalną bibliotekarzy