1. Krytyczne myślenie - narzędzia TOC w edukacji

Maciej Winiarek - ekspert myślenia krytycznego, dyrektor na Polskę Fundacji TOCFE z USA, współtwórca Niepublicznej Szkoły THINKING ZONE w Gdańsku

2. Indywidualizacja pracy, uatrakcyjnienie zajęć i dostosowanie materiałów edukacyjnych z wykorzystaniem TIK w pracy nauczyciela, pedagoga specjalnego i bibliotekarza

Zyta Czechowska - Nauczyciel Roku 2019, pedagog specjalny, trener i edukator stosujący technologie IT, autorka bloga: specjalni.pl.

Zapisy: Wydział Wspomagania Edukacji, tel. 89 527 25 86 w. 122, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.