w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego

W nawiązaniu do Narodowego Czytania „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego w roku 2017 – akcji czytelniczej pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej - Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich – Oddział w Olsztynie oraz Warmińsko – Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie zaprasza nauczycieli bibliotekarzy szkolnych województwa warmińsko - mazurskiego do wzięcia udziału w wystawie, która zostanie zaprezentowana w Warmińsko – Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie pod nazwą:

„Wyspiański  – artysta wszechstronny”

 

 

 

Celem wystawy jest zaprezentowanie prac plastycznych inspirowanych biografią bądź / i twórczością Stanisława Wyspiańskiego.

 

Regulamin wystawy

 

Zdjęcia z wystawy

W związku z Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych obchodzonym w październiku oraz uwzględniając priorytet polityki oświatowej Ministerstwa Edukacji Narodowej na rok szkolny 2016/2017 „Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży” Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół  Polskich – Oddział w Olsztynie zaprasza nauczycieli bibliotekarzy szkolnych do wzięcia udziału w wystawie, która będzie prezentowana w Warmińsko – Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie pod nazwą:

„ BIBLIOTEKA SZKOLNA – WIEDZA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI”

 

Regulamin wystawy

Copyright © 2024 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO