w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego

Zachęcamy do korzystania z naszego newslettera!

 

Raz w miesiącu będziemy informować o nowościach w księgozbiorze oraz planowanych wydarzeniach kulturalno-edukacyjnych (konferencje, spotkania, wystawy).

Warto być na bieżąco z ofertą biblioteki!

 

Ostrzeżenie

Uwaga! JavaScript musi być włączony do poprawnego działania.

Twoja lista mailingowa:

Newsletter Biblioteki Pedagogicznej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną w Olsztynie w celu realizacji usługi newsletter. Wiem, że zgodę mogę w każdej chwili wycofać i jest ona dobrowolna.

Potwierdź, że nie jesteś robotem. Wpisz wynik działania:

captcha

() Pola obowiązkowe

Information

×


 Zasady korzystania z usługi Newsletter

  1. W ramach usługi, na podany przez Użytkownika podczas rejestracji adres poczty elektronicznej, wysyłana jest informacja o bieżącej działalności biblioteki, zwana dalej newsletterem.
  2. Korzystanie z usługi Newsletter Biblioteki Pedagogicznej w Olsztynie jest dobrowolne.
  3. Rejestracja w bazie subskrybentów następuje poprzez wpisanie adresu e-mail do formularza rejestracyjnego i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Na podany w procesie rejestracji adres e-mail wysłana zostanie informacja z linkiem aktywacyjnym subskrypcji newslettera.
  5. Użytkownik w każdej chwili może usunąć swoje dane poprzez rezygnację z subskrypcji, klikając w link dołączony na dole każdej przesłanej wiadomości „Wypisz się z newslettera”.
  6.  Uwagi związane z działaniem usługi można zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Copyright © 2024 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO