w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego
wirus    

Masz tę moc! 

Bezpłatna książka elektroniczna o koronawirusie dla młodszych dzieci wydawnictwa Olesiejuk.
Książka wyjaśnia dzieciom w sposób zrozumiały czym jest koronawirus i jak się przed nim ustrzec.

 aztekinum    

 

Aztekium

Darmowe strony edukacyjne wspomagające naukę m.in. tabliczki mnożenia, ortografii, odmiany przez przypadki czy naukę języków obcych

buliba    

Buliba


Strona przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat zawiera wiele gier i zabaw edukacyjnych, zręcznościowych, gry na spostrzegawczość, a także gry polegające na segregowaniu przedmiotów.

ciufcia    

Ciufcia


Największy serwis z edukacyjnymi zabawami dla rodziców i dzieci w wieku 2-6 lat.  Zawiera zabawy zaprojektowane przez psychologów, by wspierać wszechstronny rozwój dziecka.

gry matematyczne    

2+2 gry matematyczne dla dzieci


Bezpłatny program wspomagający naukę matematyki z zakresu dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia oraz porównywania liczb.

ekodzieciaki    

EKO dzieciaki


Strona poświęcona nauce ochronie środowiska poprzez zabawę. Znajdziemy tutaj quizy, gry, puzzle, tapety i porady jak chronić środowisko.

gry dla dzieci    

Gry dla dzieci


Gry logiczne, strategiczne i zręcznościowe dla dzieci.

matematyczne zoo    

Matematyczne ZOO


Nauka matematyki przez zabawę podzielona na poszczególne klasy.

mimowa    

Mimowa


Gry i zabawy logopedyczne dla dzieci.

 

necio    

Necio


Projekt edukacyjny skierowany do dzieci
w wieku 4-6 lat, poświęcony bezpiecznemu korzystaniu z Internetu. Prowadzony jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje). Zawiera animacje, gry oraz piosenki tłumaczące najmłodszym zasady bezpiecznego korzystania z sieci.

 

 

ortografka    

Ortografka


Serwis edukacyjny poświęcony w całości zagadnieniom pisowni języka polskiego

 

pisupisu    

Pisu Pisu


Portal dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, którzy preferują naukę poprzez zabawę Znajdziemy tutaj gry, bazę wiedzy, ciekawe książki itp.

planeta energii    

Planeta Energii

Program edukacyjny Grupy Energa, który powstał z myślą o najmłodszych. Jego celem jest propagowanie wiedzy o energii elektrycznej oraz odpowiedzialnym i bezpiecznym korzystaniu z prądu. W ramach programu dzieci dowiadują się, czym jest prąd i skąd się bierze oraz jakie są źródła energii. Poznają też zasady bezpiecznego użytkowania urządzeń elektrycznych oraz prawidłowego zachowania się w pobliżu obiektów energetycznych.

 

sieciaki    

Sieciaki

Witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Zawiera mnóstwo gier i zabaw, które uczą nasze dzieci jak bezpiecznie korzystać z Internetu.

 

szybka nauka    

Szybka nauka

Serwis dla nieco starszych dzieci poświęcony sposobom na efektywną naukę. Techniki pamięciowe, zarządzanie czasem, kontrola stresu, motywacja, jak skończyć ze zwlekaniem, jak uczyć się angielskiego.

 

 wiersze dla dzieci      

Wiersze dla dzieci

 

Serwis na którym znajdziemy edukacyjne zabawy, bajki, wiersze multimedialne przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

yummy    

Yummy

Nauka języka angielskiego poprzez edukacyjne gry językowe,

 

Copyright © 2022 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO