Zdjęcie wprowadzające

Fotorelacja ze spotkania autorskiego z Heleną Piotrowską.

Zdjęcie okładki książki "Czerwona Łódź"

29 listopada (wtorek) 2022 r., godz. 15.00 zapraszamy do Galerii Bakałarz na spotkanie z  Heleną Piotrowską  wokół książki Czerwona łódź. Alfons Kułakowski i jego sztuka na tle zawirowań dziejowych.

19 października (środa) 2022 r., o godz. 15.00 zapraszamy do Galerii Bakałarz na wydarzenie z cyklu Spotkajmy się po pracy. Podczas spotkania zespół Żywe Słowo zaprezentuje program pt. „Pojedynek na słowa: Bralczyk – Rusinek”.

Spotkajmy się po pracy - grafika wprowadzająca

7 czerwca (wtorek) 2022 r., o godz. 15.00 zapraszamy do Galerii Bakałarz na spotkanie "Każdy z nas był kiedyś dzieckiem - "traktat" o pierwszych lekturach i piosenkach".

Fotorelacja ze spotkania w ramach cyklu "Spotkajmy się po pracy".

Spotkajmy się po pracy

26 października (wtorek) o godz. 15.00  zapraszamy do Galerii Bakałarz na ponowne spotkanie "Życie trzeba przeżyć godnie". Opowieść o kardynale Stefanie Wyszyńskim.

Copyright © 2023 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.