w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego
Franciszek Pieczka zdjęcie twarzy

25 kwietnia (czwartek) 2024 r. o godz. 15.00 zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach cyklu Spotkajmy się po pracy. Podczas spotkania zespół Żywe Słowo zaprezentuje program pt.  Jedna pieczka dobroci - wspomnienia o Franciszku Pieczce.

Grafika wprowadzająca

13 marca (środa) o godz. 15.00 zapraszamy do siedziby biblioteki na spotkanie pt. „Śladami rzeźbiarki Balbiny Świtycz-Widackiej” z Beatą Brokowską, która opowie o niezwykłych losach rzeźbiarki w 70. rocznicę zamieszkania artystki w Olsztynie.

Grafika wprowadzająca

1 lutego (czwartek) 2024 r.  o godzinie 15.00 serdecznie zapraszamy do siedziby biblioteki na spotkanie z Katarzyną Frankowiak autorką książki „Mazurski czas Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego”.

Grafika wprowadzająca

13 grudnia (środa) 2023 r., godz. 14:00 serdecznie zapraszamy do siedziby biblioteki na spotkanie przedświąteczne w ramach cyklu „Spotkajmy się po pracy”.

Spotkajmy się po pracy

30 listopada (czwartek) o godz. 15.00 serdecznie zapraszamy do siedziby biblioteki na kolejne spotkanie organizowane w ramach cyklu „Spotkajmy się po pracy”. Podczas wydarzenia Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Srebrne Marzenia” zaprezentuje program „Per aspera ad astra”.

Spotkajmy się po pracy

26 października (czwartek) 2023 r. o godz. 15.00 zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach cyklu Spotkajmy się po pracy. Podczas spotkania zespół Żywe Słowo zaprezentuje program pt. Sławomir Mrożek wczoraj i dziś.

O Szymborskiej i z Szymborską

15 czerwca (czwartek) 2023 r. o godz. 15.00 zapraszamy na kolejne wydarzenie w ramach cyklu Spotkajmy się po pracy. Podczas spotkania zespół Żywe Słowo zaprezentuje program pt. O Szymborskiej i z Szymborską - serdecznie i z zachwytem.

Spotkajmy się po pracy

21 lutego o godz. 15.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu Spotkajmy się po pracy. Podczas wydarzenia dr Feliks Walichnowski wygłosi prelekcję pt. „Powojenne życie osadników polskich na Warmii i Mazurach".

Copyright © 2024 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO