w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego

12 maja o godz. 17.15 zapraszamy nauczycieli, wychowawców, pedagogów, bibliotekarzy i wszystkich zainteresowanych na panel dyskusyjny online

w ramach projektu Jak wspierać nastolatki w trudnym dla nich czasie? W spotkaniu wezmą udział: Małgorzata Łuba, Ewa Nowak i dr Halszka Witkowska.

 
Podczas spotkania poruszymy m.in. problem zjawiska depresji, porozmawiamy o czynnikach wpływających na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży oraz o sposobach prewencji i profilaktyki zapobiegających sytuacjom kryzysowym.

Małgorzata Łuba, psycholog, psychoterapeutka, trenerka, członkini Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego, w ramach którego współtworzy i prowadzi programy profilaktyczne zachowań samobójczych u dzieci i młodzieży oraz dorosłych.
Ewa Nowak, pisarka, pedagog, terapeutka, publicystka, autorka Książki Roku 2020 PS IBBY Orkan. Depresja.
dr Halszka Witkowska („Artes Liberales” UW), kulturoznawczyni i suicydolog, członkini Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego.

Formularz rejestracyjny

Liczba miejsc jest ograniczona. Wysłanie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z przyjęciem na wydarzenie. Decyduje kolejność zgłoszeń. W dniu 10 maja (poniedziałek) do godz. 12.00 zostanie wysłany link do platformy.

Copyright © 2021 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO