w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego

7 listopada (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy nauczycieli, bibliotekarzy szkolnych, pedagogów, psychologów i wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu online pt. Jak przeciwdziałać dezinformacji w Sieci? Słów kilka o wychowaniu do świadomego użytkowania mediów.


Spotkanie poprowadzi dr Klaudia Rosińska, laureatka stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach, specjalistka ds. przeciwdziałania dezinformacji oraz pedagog. Autorka książki „Fake news. Geneza, istota, przeciwdziałanie” (PWN, 2021)) oraz publikacji naukowych na temat psychologicznej podatności na fake newsy. Popularyzatorka nauki krytycznego myślenia w społeczeństwie oraz trenerka kompetencji informacyjnych dzieci, młodzieży i seniorów (źródło: https://edu.pwn.pl/prelegenci/dr-klaudia-rosinska)

Czas trwania webinarium: około 60 minut.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy.

 

Kontakt: Wydział Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych, tel. 89 527 25 86 wew. 123, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 2024 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO