Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty biblioteki związanej z Miesiącem Bezpiecznego Internetu:

1. Zajęcia edukacyjne w siedzibie biblioteki
W dniach 12-23 lutego zachęcamy uczniów klas IV-VI szkół podstawowych do udziału w grze edukacyjnej „#BezpiecznyInternet”. Podczas interaktywnej zabawy na terenie biblioteki uczestnicy poznają zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu oraz zastanowią się, jak osiągnąć cyfrową równowagę.
Czas trwania spotkania: 60 min.
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy grup: tel. 789 211 499, 89 527 25 86 w.122, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Gra on-line i kolekcja materiałów
Nauczycieli, którzy nie korzystali jeszcze z naszej gry edukacyjnej i kolekcji materiałów związanych z tematyką bezpieczeństwa w Internecie i higieną cyfrową, zapraszamy do wykorzystania ich w pracy z uczniami