22 października (wtorek) o godz. 12:00 zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w młodzieżowej debacie czytelniczej Po co czytać?

Debata przebiegać będzie w formule dyskusji panelowej. W pierwszej części spotkania odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem moderatora. Grupę panelistów stanowią przedstawiciele uczniów olsztyńskich szkół ponadpodstawowych (nabór zakończony). W drugiej części spotkania publiczność będzie mogła zadawać pytania panelistom, a także prezentować swój punkt widzenia. Zachęcamy młodzież szkół ponadpodstawowych do udziału w wydarzeniu w charakterze słuchaczy/dyskutantów z sali.

Debata odbędzie się w sali konferencyjnej biblioteki. Spotkanie poprowadzi dr Klaudyna Bociek, nauczyciel bibliotekarz W-MBP w Olsztynie. Czas trwania ok. 90 minut.

Liczba miejsc jest ograniczona. Z jednej szkoły zapraszamy maksymalnie 5 uczniów wraz z opiekunami.

Rejestracja na debatę przez formularz zgłoszeniowy - do 18 października  (czwartek).