Przedstawiamy zasady bezpiecznego uczestnictwa w stacjonarnych zajęciach edukacyjnych organizowanych przez bibliotekę.

Organizacja zajęć - zasady ogólne

1. W zajęciach edukacyjnych powinny brać udział osoby bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej.
2. Nauczyciele są zobowiązani do przebywania na zajęciach razem z uczniami/dziećmi grupy przedszkolnej.
3. W zajęciach może uczestniczyć nie więcej niż jedna klasa/grupa. Nie ma możliwości łączenia klas/grup. Wyjątek stanowią klasy/grupy z jednej szkoły lub przedszkola, w których po połączeniu liczba uczniów/dzieci nie przekracza 30 osób (po uzyskaniu zgody dyrektora danej szkoły (przedszkola) na łączenie klas/grup).
4. Organizator zastrzega sobie prawo przełożenia lub odwołania zajęć.
5. Rezygnację z zajęć lub konieczność zmiany terminu zajęć należy zgłosić drogą telefoniczną (89 5272586 w. 122) lub mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
6. Oferta zajęć może ulegać modyfikacjom w trakcie całego roku szkolnego.

Higiena, czyszczenie i dezynfekcja

1. Środki do dezynfekcji rąk są dostępne w sali edukacyjnej i mogą być stosowane podczas zajęć (adekwatnie do potrzeb) pod nadzorem opiekuna.
2. Pomoce dydaktyczne używane podczas zajęć są dezynfekowane po ich zakończeniu.
3. Sala edukacyjna jest dezynfekowana i wietrzona przed zajęciami i po ich zakończeniu.

Kwiecień, 2022 r.

Nowości w zbiorach biblioteki - styczeń

35,10,0,50,1
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,0,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,22,0,0
Zanim wystygnie kawa / Toshikazu Kawaguchi
Mikołaj Kopernik : nowe oblicze geniusza / Piotr Łopuszański
Garbo : najbardziej tajemnicza gwiazda Hollywood / Robert Gottlieb
Empatia : 48 ćwiczeń, które nauczą dziecko wyrażać swoje emocje, rozumieć innych oraz dbać o relacje / Hiedi France
Matura : język polski : egzamin ustny / Joanna Bugaj
Ucieczka niedźwiedzicy / Joanna Bator
Prewencja ryzyka samobójstw wśród dzieci i młodzieży : skąd mieliśmy wiedzieć ? / Agata Rudnik
Witkiewicz, ojciec Witkacego / Natalia Budzyńska
Bliscy / Annie Ernaux
Niesamowity Wszechświat / napisała Karolina Bąkowska
Godziny wychowawcze z nastolatkami : scenariusze zajęć / Anna Radwańska, Anita Sołtys
Reguły na czas chaosu / Tomasz Stawiszyński
Copyright © 2023 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.