w m logo
Instytucja Samorządu
Województwa
Warmińsko-Mazurskiego
Spotkanie z Piotrem Ozygałą

Fotorelacja  ze spotkania z Anną Piwkowską.

Spotkanie z Anną Piwkowską

21 kwietnia (piątek) o godzinie 15.00 zapraszamy do siedziby biblioteki na spotkanie z Anną Piwkowską. Wydarzenie poprowadzi dr Klaudyna Bociek.

Spotkanie z Piotrem Ozygałą

Fotorelacja  ze spotkania z Piotrem Ozygałą  pt. "Opowieści o miłości. O pojedynku współczesnych filozofów z życia nauką".

Na kremowym tle okładka książki pt. Brzozowo  i napis 22 marca spotkanie z Piotrem Ozygałą

22 marca 2023 r. (środa), o godz. 14.30  zapraszamy na spotkanie z Piotrem Ozygałą - nauczycielem religii, etyki, filozofii w Uniwersyteckim XII Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie, pisarzem, autorem powieści „Brzozowo”.

dr Joanna Ławicka

5 lipca o godz. 17.00 Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie, Fundacja Prodeste, Samopomocowa Grupa Rodziców Osób ze Spektrum Autyzmu, Jump Stowarzyszenie Rodziców Osób w Spektrum Autyzmu zapraszają na spotkanie z dr Joanną Ławicką. Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej W-MBP w Olsztynie (ul. N. Żarskiej 2). Podczas spotkania możliwość zakupu książek autorki.

Wstęp wolny.

 

Antoni Libera

Fotorelacja ze spotkania z Antonim Liberą, doktorem nauk humanistycznych, pisarzem, tłumaczem (S. Becketta, Sofoklesa, Rilkego, Racine’a), autorem głośnej powieści Madame.

28 września (wtorek) 2021 r. o godz. 14:00 zapraszamy na spotkanie z Antonim Liberą.

Spotkanie z dr. Falkowskim

Fotorelacja  ze spotkania z dr. Stanisławem Falkowskim pt. "Jak dziś czytamy i możemy czytać, czyli czy literatura jest już bez szans?"

Copyright © 2023 W-MBP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Polityka prywatności - RODO