Piotr Burczyk

Fotorelacja ze spotkania  autorskiego  z Piotrem Burczykiem, laureatem konkursu literackiego „Olsztyński Debiut 2017”.

Iwona Chmielweska

"Jak budowac mosty z książek?" - spotkanie z Iwoną Chmielewską, autorką wielokrotnie nagradzanych książek obrazowych.

"Ubierając rzeczywistość w bajkę" - spotkanie z Marią Ewą Letki, autorką opowiadań, bajek i powieści dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie z Danutą Grocholską, autorką tomu wierszy pt. "Bilet powrotny".

"Śladem szeptu amazońskiego potoku" - spotkanie autorskie z podróżnikiem Stefanem Czernieckim, autorem książki "Dalej od Buenos".

Spotkanie dla dzieci z Andrzejem Maleszką, reżyserem filmowym, autorem scenariuszy oraz powieści dla dzieci i młodzieży.