5 lipca o godz. 17.00 Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie, Fundacja Prodeste, Samopomocowa Grupa Rodziców Osób ze Spektrum Autyzmu, Jump Stowarzyszenie Rodziców Osób w Spektrum Autyzmu zapraszają na spotkanie z dr Joanną Ławicką. Wydarzenie odbędzie się w sali konferencyjnej W-MBP w Olsztynie (ul. N. Żarskiej 2). Podczas spotkania możliwość zakupu książek autorki.

Wstęp wolny.

Dr Joanna Ławicka - pedagog specjalny, doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Prezes zarządu Fundacji Prodeste. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku Pedagogika Specjalna w Poznaniu oraz studiów doktoranckich na wydziale Historyczno-Pedagogicznym w Opolu. Od 20 lat pracuje w środowisku osób ze spektrum autyzmu. Szkoli, wykłada, prowadzi warsztaty. Jest konsultantką Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w trakcie kursu Master dla psychoterapeutów. Autorka wielu artykułów o tematyce społecznej oraz książek Nie jestem kosmitą. Mam zespół Aspergera, Człowiek w spektrum autyzmu, Podręcznik pedagogiki empatycznej oraz Jarzmo. Spektrum przemocy.